Par mums

Ogres veterinārā aptieka- klīnika atrodas ļoti izdevīgā vietā – pašā pilsētas centrā blakus dzelzceļa stacijai, autostacijai un Pilsētas autobusu pieturai.

Tā ir viena no vecākajām veterinārajām aptiekām Latvijā, celta 1975.gadā kā paraugceltne veterinārajām aptiekām. 1997.gadā darbu sāk arī veterinārā klīnika. 2010,gadā pabeigta ēkas rekonstrukcija un tagad tā priecē ar savu skaisto jauno izskatu, jaunajiem kabinetiem un aparatūru.

Gada laikā šeit tiek pieņemti ap 1000 mazo mīluļu ārstēšanai. Vairāk kā 800 ierodas uz ikgadējo vakcināciju. Atšķirībā no daudzām citām klīnikām mēs ārstējam arī putnus, grauzējus un eksotiskos dzīvniekus. Tiek veikta sesku kastrācija. Piedāvājam preparātus un barību zirgiem.

Ogres veterinārās aptiekas-klīnikas galvenā vērtība ir tās speciālisti.

Galvenā vadības prasība personālam- vēlme un spēja mācīties, pastāvīgi pilnveidot savu profesionālo līmeni, interesēties par jaunākajiem sasniegumiem veterinārajā zinātnē. Tāpēc mūsu pacienti nav tikai ogrēnieši, bet no visiem Latvijas reģioniem un daži pat no Lietuvas un Igaunijas.

Mūsdienu speciālisti nevar iedomāties darbu bez atbilstošas aparatūras. Mūsu klīnikā veic rentgena izmeklējumus, laboratorijas izmeklējumus, ir iespēja noteikt precīzu un pilnu urīna analīzi. Sistēma pati analizē iegūto informāciju un dod papildus informāciju veterinārārstam par izmeklējamā dzīvnieka veselības stāvokli un iespējamām organisma saslimšanas diferenciāldiagnozēm. Ķirurģijas kabinets aprīkots ar elektrosaklpeli, maksimāli samazinot asiņošanu pie operācijām, ultraskaņas aparātu zobakmens noņemšanai u.c.

Klīnika sadarbojas ar vadošajiem veterinārārstiem, kuri specializējas īpašās jomās., ar valsts zinātniski pētniecisko institūtu. Ogres veterinārā aptieka- klīnika ir LKf draudzīgā klīnika, kur tās biedri var iegādāties barības, saņemt veterināro palīdzību ar atlaidēm.

Ogres veterinārajā aptiekā- klīnikā ir iespējams saņemt speciālistu konsultācijas dzīvnieka iegādes, turēšanas, kopšanas, slimības, profilakses, uzvedības u.c. aktuālos jautājumos.