Sāls, nonākot uz suņu ķepām var radīt plaisas, brūces, iekaisumu

Pienākot aukstajam laikam, kad temperatūra noslīd zem 0 grādiem, sāk snigt sniegs un ir apledojuši ceļi, vienlaicīgi notiek arī aktīva ceļu tīrīšana un kaisīšana ar sāli, lai būtu kaut cik drošāka pārvietošanās. Līdzīgi kā cilvēkiem, arī cilvēku labākajiem draugiem – suņiem ir nepieciešama īpaša uzmanība ādas kopšanai ziemas skarbajos apstākļos!
Noteikti, ne retais suņu saimnieks ir piedzīvojis to, ka pastaigu laikā suns sāk pieklibot un izrāda nepatiku staigājot pa pilsētu vai pa vietām, kur ir kaisīts ceļš ar sāli.
Tāpēc, iesakām parūpēties par mūsu labāko draugu un mīluļu ķepām, pienācīgi tās apstrādājot un sagatavojot pastaigām gan pirms tām, gan pēc.
Sāls, nonākot uz suņu ķepām var radīt plaisas, brūces, iekaisumu, kā arī spēcīgu apsaldējumu. Tas rada diskomfortu pastaigu laikā, jo kairina ķepas un ādu. Suņi bieži vien sāk pacelt vienu kāju, turēt to paceltu, var novērot klibošanu, atsacīšanos doties uz priekšu.
Lai pasargātu ķepas no šāda riska, ir pieejami dažādi līdzekļi, lai izvairītos no šādām problēmām – ķepu vaski, ziedes, krēmi, speciāli zābaciņi (katram sunītim individuāli jāmēra)
Sīkāk uzzināt par līdzekļu iegādi, veidiem, cenām, iedarbību un lietošanu variet Ogres veterinārājā klīnikā – aptiekā, Upes prospektā 13, Ogrē ! Kā arī zvanot pa tālruni – 65045558 vai 28300883 ! Ar prieku palīdzēsim!